פדיקור מכשורי

למה פדיקור מכשורי – הכי טוב והכי בטוח בתעשיית היופי והבריאות של היום

כל מומחית העוסקת בתחום היופי יודעת שהעיקר הוא הנוחות והבריאות של הלקוחה. אך האם תמיד ניתן להגיע לתוצאות הטובות והאיכותיות בשיטות הקלאסיות המקובלות? בוא נבדוק את זה. מהו פדיקור מכשירי ומדוע השיטה הזו כל כך מיוחדת בעיני מומחים בטיפוח ציפורניים ופודולוגיה, ואילו הזדמנויות מקצועיות נפתחות בפני המומחיות הודות לקורס "פדיקוריסטית בכירה".

שיטת הפדיקור המכשירי לטיפול בציפורניים וכפתור רגליים, אשר זוכה לפופולריות בקרב מומחיות ולקוחות רבות, הפכה לחלק בלתי נפרד מעולם היופי וביטוי להכשרה מקצועית בנישה. 

סביר שכל מומחית בתחום טיפוח ציפורניים חוותה מצב שבו נקבע תור ללקוחה עם בקשות מיוחדות: עור כואב בעייתי בכפות הרגליים, ציפורניים חודרניות, רגישות מוגברת, או אפילו אבחנה של סוכרת. ולמרבה הצער, ברוב המקרים, מומחיות הפדיקור מסרבות לבצע את הטיפול, או שהן מבצעות אותו תוך פגיעה באיכות ובטיחות התהליך, וכתוצאה מכך גם בבריאות הלקוח.

ככלל, מומחיות כאלו עובדות בשיטה הקלאסית של טיפול בציפורניים ורגליים, ומסכנות את רמת הסטריליות והבטיחות של הטיפול. העניין הוא שהשיטות הקלאסיות של פדיקור דורשות עבודה עם מים, שהם סביבה נוחה ביותר להתפתחות חיידקים וזיהומים. בשיטה זו, כפות הרגליים של הלקוחה עוברות טבילה מראש באמבט חם, ולאחר מכן הן מטופלות באמצעות כלים שונים. כתוצאה מכך אזורים חיים של עור נפגעים בקלות, ויש יותר סיכוי לחתכים ופציעות. זה תורם להתפתחות של זיהומים ומצבי חולי מסוכנים. 

לסוג זה של טיפול יש מספר מרשים למדי של התוויות נגד, וכל מומחית חייבת להיות מודעת להן ולהזהיר את הלקוח מראש על סיכונים אפשריים. אבל הפתרון הטוב ביותר יהיה לשלוט בשיטת פדיקור מכשירית חדשה, חדשנית ובטוחה עבורך ועבור הלקוח שלך, למשל, על ידי למידה בקורס "פדיקוריסטית בכירה"!

פדיקור ממכשירי הינו שיטה מיוחדת לטיפול בכפות הרגליים ובלוח הציפורניים ברגליים, כמו גם לטיפול במספר תופעות ומצבים כואבים (יבלת שורש, סדקים, התקרנויות וכו').

בואו נבחן את מאפייני הפדיקור המכשירי:

  • בטיחות – במהלך הטיפול נעשה שימוש בראשי שיוף מיוחדים, אשר מעוקרים בקפידה; התהליך אינו כולל הסרת אזורי עור על ידי חיתוך, מה שמפחית משמעותית את הסיכון לפציעה וזיהום;
  • יעילות – בשל העובדה שבניגוד לשיטה הקלאסית, כף הרגל אינה מחוממת במים, התהליך הרבה יותר מהיר ונקי; במקום מים, נעשה שימוש בקרמים רפואיים מיוחדים ומוצרים לציפורניים בעייתיות וחודרניות בשילוב עם כלים וראשי שיוף. הם מחטאים את פני העור ומשפיעים רק על האזורים המתים של האפידרמיס מבלי לפגוע ברקמה החיה;
  • אפקט הרפיה – יש מספר לא מבוטל של אזורים רגישים בכף הרגל, ובמהלך הפדיקור והטיפול מתרחש סוג של עיסוי, אשר משפר את זרימת הדם ואת תפקוד האיברים הפנימיים. ביצוע טיפול פדיקור בשילוב עם טיפולי ספא משיג אפקט מקסימלי. 
  • השפעה פודולוגית – טיפול ביבלות והתקרנויות, מענה לבעיית ציפורניים חודרניות, סדקים ופטרת.

טיפול פדיקור מכשירי עצמו הינו טיפול עדין בחלקים הגסים של עור כף הרגל בעזרת ראשי שיוף מסוגים שונים, הנבחרים בנפרד בהתאם למאפיינים ומבנה הציפורן והעור. ראשי שחיקה בקוטר קטן יותר מאפשרות לבצע פעולות ברמת דיוק גבוהה- לעבד מקומות שקשה להגיע אליהם בין האצבעות, אזור העור סביב הציפורן ואזורי הציפורן.

שיטת טיפול זו בכף הרגל והציפורניים מאפשרת להיפטר ביעילות מהיבלות הקשות ביותר, עור יבש ישן וסדקים בעקבים ללא התערבות כירורגית, כדי להגביר את יעילות הטיפול בזיהומים פטרייתיים בשלב מוקדם של הופעתם.

כך למשל, פדיקור מכשירי יכול להתמודד עם יבלות ישנות ומוזנחות באופן הבא – משייפים אותן עם ראש מיוחד, בעוד שאזורים בריאים בעור מסביב לשורש היבלת אינם נפגעים, לא מותירים פצעים ואדמומיות. על השקע שנוצר נמרח תכשיר רפואי מיוחד, הפועל על שאריות היבלת, ומונע התפשטות זיהומים אפשריים. כמו כן, שיטה זו מאפשרת להיפטר ביעילות רבה מסדקים בכפות הרגליים – לאחר עיבוד בטכנולוגיה מכשירית, לקוחות נתקלים בבעיה זו הרבה פחות.

שיטת הפדיקור המכשירי תורמת גם לשיקום לוח הציפורן, ומונעת התעבות או התרוממות שלו.

היבט חשוב נוסף- פדיקור מכשירי הוא הדרך היחידה האפשרית לטפל בכפות הרגליים של לקוחות עם אבחנת סוכרת, מאחר שאצל לקוחות כאלה יש ירידה משמעותית של כל סוגי הרגישות, ולכן, כאשר מטפלים בפדיקור בשיטת חיתוך קלאסית, קיים סיכוי משמעותי לפגוע בשלמות העור ולאפשר התפתחות של זיהום. מצד שני, פדיקור מכשירי מבטל לחלוטין את האפשרות של פגיעה בעור ואיתו ניתן להבטיח תוצאה בטוחה. תוכלי ללמוד על זה ועוד הרבה אם תלמדי בקורס "פדיקוריסטית בכירה". 

לאחר שתסיימי את הקורס "פדיקוריסטית בכירה", תוכלי לשפר את כישוריך, לחדד את המיומנויות המקצועיות ולקבל לקוחות נוספים, להרחיב את מאגר הלקוחות שלך ולזכות באמונם. כאן חשוב לציין גם את גורם הזמן: שיטת העבודה עם המכשיר מאפשרת לקבל יותר לקוחות בשל מהירות הטיפול. פדיקור קלאסי נמשך שעה, ואילו פדיקור מכשירי איכותי ניתן לביצוע תוך 45 דקות בלבד.

את תלמדי כיצד לקיים אינטראקציה עם לקוחות ולמכור את השירותים שלך בצורה מושכלת, תוך הדגשה שכיום פדיקור מכשירי כבר אינו מותרות, אלא הכרח שיש לו יתרון בריאותי.

קצת על למה חשוב למומחית לטיפוח ציפורניים לעבור הכשרה בקורס "פדיקוריסטית בכירה", ומה היתרון, בניגוד לרכישה עצמאית של המיומנויות:

– בסיס ומודעות מדעית: סטודנטית לא יכול להפוך למומחית ללא בסיס ידע והבנה ברורה מדוע היא עושה את עבודתה

– פיתוח הדרגתי של ידע ומיומנויות: המרצה מציגה את החומר על בסיס מערך שיעור מאומת, היא מוודאת שהתלמידה למדה כראוי את כל תוכן השיעור לפני המעבר לשיעור הבא.

– עקביות ובניית אלגוריתם בעבודה: במהלך ההכשרה הסטודנטיות לומדות להכין תוכנית להמשך העבודה ולעקוב אחר האלגוריתמים. מיומנות זו חשובה ביותר לעבודה בהמשך, שכן היכולת לעבוד על פי תוכנית ולפעול לפי אלגוריתם מבטיחה תוצאות ומאפשרת להימנע מפחד ואי ודאות בעבודה.

– ניבוי ותכנון: התלמידות מקבלות לא רק את היכולת לבצע את המשימה, אלא גם לתכנן את עתידן המקצועי. הן מגייסות לקוחות, מתכנות את לוח הזמנים שלהן, מבינות את יסודות השיווק הודות ללימודים בקורס "פדיקוריסטית בכירה"

כתוצאה מתהליך ההכשרה כל מומחית היא מקצוענית לכל דבר, עצמאית, עם אמונה בהצלחה שלה ועם יכולת לבנות תדמית באמצעות עבודה מעולה.

 

התקרבי בעוד צעד למקצוע החלומות שלך!

שתפו:

מתברר ש..

באותו נושא