עיצוב עם גידור ויניל והוסף יופי לנכס שלך

התקנת גדר היא השקעה גדולה! בחרו גדר שנראית מדהים, משרתת את המטרה שלכם ובנויה להחזיק מעמד. חקור את אפשרויות הסגנון שלך ושפר את הנכס שלך עם גידור ויניל יפהפה!

 

למה לבחור גידור ויניל?

אם אתם מחפשים להתקין גדר אטרקטיבית וזולה בתחזוקה, כדאי לשקול בחום גידור ויניל. למרות שזה עשוי לעלות קצת יותר בתחילת הדרך מאשר סוגים אחרים, כגון גדרות עץ, ויניל מגיע במגוון רחב יותר של סגנונות והוא עשוי לעמוד באלמנטים הרבה יותר טוב מאשר סוגים אחרים של גדרות.

 

גידור ויניל יפה ודורש פחות עבודה מאשר גדרות אחרות

מכל הסוגים השונים של חומרי גידור, ויניל הוא הקל ביותר לניקוי והוא מחזיק מעמד לכל החיים. כמובן, לא כל גדרות הוויניל נוצרות באופן שווה, אבל מובילות בתעשייה כמו ActiveYards משתמשות בתכיפות גידור קנייניות שהופכות את גדרות הוויניל שלהן לחזקות והרב-תכליות בשוק. העיצוב החדשני שלהם מוותר על הצורך בברגים ובחומרה מתכת. עם ויניל איכותי, תוחלת החיים הארוכה פירושה שלעולם לא תצטרך להחליף אותו או אפילו לבצע תיקונים. אין צורך בציור! ויניל מיוצר בהרבה צבעים שונים, והוא מנוסח לא להכתים, לדהות או לאבד את המראה שלו. זוהי השקעה נבונה עבור הבית או הנכס המסחרי שלך!

 

מצא את הסגנון שלך של גידור ויניל

יש כל כך הרבה סגנונות של גידור ויניל לבחירה כשאתה קונה גדר. בין אם אתה בעל בית או בעל עסק, אתה רוצה להתקין גדר אטרקטיבית שמחמיאה לנכס שלך. אתה כנראה גם רוצה אבטחה ופרטיות, או אולי אתה רוצה נראות ומשיכה גדולה יותר לרסן. חקור את הסגנונות הבאים של גידור ויניל ובחר אחד שמתאים לחללים החיצוניים שלך!

 

ישנם שלושה סגנונות עיקריים של גידור ויניל לבחירה: כלונסאות, מסך ומסילה. גדרות כלונסאות הן דקורטיביות ומעולות לאבטחה, גדרות מסך הן הטובות ביותר לפרטיות, וגדרות עמוד ומסילה הן הנפוצות ביותר עבור שטחים גדולים כגון חוות וחוות. החליטו איזה סגנון הכי מתאים לנכס שלכם. משם, אתה יכול לבחור וריאציות סגנון והתאמות אישיות כדי לבחור את גדר הויניל המושלמת!

 

גידור ויניל בסגנון כלונסאות

גדרות כלונסאות עוטפות את הדימויים של הבית בסגנון קוטג' אמריקאי מסורתי. עם לוחות או כלונסאות המרווחים באופן שווה, סגנון הגדר הזה הוא אחת האפשרויות החסכוניות ביותר, קל להתקנה וניתן להתאמה אישית רבה. השונות של הסגנונות בתוך הקטגוריה היא גם רחבה מכיוון שניתן לבחור את הגובה, המרחק בין הכלונסאות ואפילו את הצורה של כל כלונסאות וסגנון העמודים. באופן מסורתי, כלונסאות מגיעות לנקודה מחודדת בחלק העליון ובגובה של 3 -4 רגל הם פונקציונליים לשמירה על בעלי חיים קטנים וזרים מחוץ למדשאה. (ActiveYards גם ממליצה על פער כלונסאות מקסימלי של 4 אינץ' אם יש לך ילדים או חיות מחמד קטנות בנכס שלך.) שקול את עיצוב הנוף שלך, סגנון הבית והצרכים שלך כדי לקבוע אם גדר כלונסאות היא הסגנון המתאים לנכס שלך.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.gotlieb.co.il/

שתפו:

מתברר ש..

באותו נושא

איך לארגן את אזור הכביסה שלך

האם תהיתם פעם כיצד תוכלו לשמור על החלל שבו אתם מכבסים, מייבשים במכונה ו/או מייבשים את הכביסה שלכם מסודר ותמיד מסודר? מהן המידות המינימליות שאתה