כיצד לבחור את דלתות ההזזה המסחריות המושלמות?

בחירת עיצוב הפנים המתאים לעסק היא צעד ענק בשדרוג החזון שלכם. דלתות הזזה מסחריות מיועדות ליותר מרק שטחי משרדים. ניתן למצוא אותם בעיצובים חדישים בבתי חולים, בתי מלון, קניונים ובתי ספר – בכל המקומות בהם עבדנו. הן נוצרו במיוחד כדי למשוך את עיניהם של לקוחות פוטנציאליים ובמקביל לשמש כפתרון נוח. אנו בארונות קלוז מתמחים בדלתות ייחודיות ומגוונות והתקנות מותאמות אישית בחללים מסחריים מודרניים.

מהן דלתות הזזה מסחריות?

כשאתם נתקלים בלוגיסטיקה היומיומית הייחודית של עובדים, לקוחות, ריהוט וציוד, תוכניות העיצוב שלכם עשויות להיות שונות לעומת העיצוב של עסקים אחרים. ראשית, עליכם לדעת מה הצרכים של העסק שלכם. אם אתם ממוקדים בעובדים, ייתכן שאתם מחפשים להגביר את הפרודוקטיביות, להקל על העובדים להיכנס למרחבי עבודה בצוות, או לספק חלל עם הרבה אור טבעי.

 

כדי לחסוך במקום, דלתות הזזה אינן מפריעות לאזור שאתם עשויים להזדקק לו כדי להקל על זרימת העבודה. שיפוץ הבניין שלכם לא נועד רק כדי לשפר את מראה החלל הפנימי, אלא גם כדי להעניק לכם חלל תומך שיאפשר לחברה ולעובדים שלכם לשגשג. יש שימושים בלתי מוגבלים – ממסעדות ועד משרדים, חדרי כושר וספא ועד קניונים ומוזיאונים. בתי ספר, משרדי ממשלה, חברות קמעונאות, סוכנויות רכב ומרכזי טיפול בילדים, כולם יכולים להפיק תועלת מחשיבה מחודשת על המרחב הפתוח שלהם בפריסה ועיצוב של חללי עבודה חדשים.

מתי משתמשים בדלתות הזזה מסחריות?

לדעת מתי להשתמש בדלתות מסחריות לעומת דלתות מגורים הוא גם היבט חשוב בהכנה לשיפוץ שלכם. ישנם הבדלים באופן התקנת דלתות אלו ובאופן עיצובן. אם אתם עובדים במשרד, בתעשיית האירוח, בחנויות פיזיות או בבתי חולים, אנו ממליצים בחום על שימוש בדלתות הזזה מסחריות כי הן תוכננו במיוחד כדי לספק את האלמנטים הנכונים לצרכים שלכם.

 

חשוב מאוד לייעל את פתרון דלת הפנים שלכם עם אטימות זכוכית לבחירתכם, גימורי מסגרת כדי להשלים את העיצוב ואביזרים שיספקו את הפונקציונליות הדרושה לכם. דברים כמו מנעולים וידיות הם שיקולים חשובים.

שיקולים מרכזיים עבור דלתות מסחריות

יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לגבי הדלת שבה תבחרו, כמו כיצד תבחרו לשמור על פרטיות המרחב שלכם עם זכוכיות אטומות שונות או איזו ידית תועיל לכם בצורה הטובה ביותר. הערכת צרכי העבודה וצרכי ​​העובדים שלכם, והחלטה איזו דלת תהיה הטובה ביותר עבורכם הם היבטי המפתח של הפרויקט שלכם שאתם צריכים לשקול לפני תחילת השיפוצים.

 

אתם עשויים לתהות לגבי בטיחות, או אם הדלת היא מהרצפה עד התקרה, כיצד השינויים ישפיעו על החלל שלכם, אפילו מה יקרה אם תעברו למקום אחר. ניתן לטפל בכל השיקולים החשובים הללו במלואם באמצעות פגישת ייעוץ עם הצוות המקצועי שלנו.

 

צרו איתנו קשר עוד היום כדי להתחיל את מסע השיפוץ שלכם! אנו עובדים קשה כדי לספק חללים יפים כך שהלקוחות או העובדים שלכם ירגישו בנוח. בקרו בחנות שלנו כדי לראות את הדלתות והידיות באופן אישי ולמצוא את המוצרים המתאימים לכם.

שתפו:

מתברר ש..

באותו נושא

איך לארגן את אזור הכביסה שלך

האם תהיתם פעם כיצד תוכלו לשמור על החלל שבו אתם מכבסים, מייבשים במכונה ו/או מייבשים את הכביסה שלכם מסודר ותמיד מסודר? מהן המידות המינימליות שאתה

חושבים להוסיף פרגולה לדק שלכם?

ישיבה רגועה על הדק החיצוני שלכם היא דרך מצוינת ליהנות מהחצר האחורית. עם זאת, ללא הגנה מספקת מפני אלמנטים כגון גשם או שמש, אינכם יכולים