סגנונות ותחזוקה עבור גדרות מסילה מפוצלות ועמודים

כאשר אתה הבעלים של חווה, או אפילו נכס מזדמן שבו צריך להגדיר קו רכוש, גדר שימושית בהחזקת חיות בפנים או בחוץ וזיהוי איזו אדמה היא שלך. מסילה מפוצלת או עמוד וגדר מסילה הן שתי אפשרויות נהדרות שהן פשוטות לבנייה, קלות לתחזוקה ויכולות לספק מראה קלאסי. כל סוג של גדר מסילה הוא אידיאלי לבנייה על קרקע קשה או סלעית, כך שניתן להציב את שתי גדרות להחלפה על ידי חברת גדרות.

התקנת גדר רכבת מפוצלת

גדרות מסילה מפוצלות שימשו במשך מאות שנים והן אטרקטיביות אך פונקציונליות. הגדר בסגנון כפרי יכולה לשמש לקישוט או לפרקטיות שלה, מה שהופך אותה לפופולרית עבור נכסים באזורים כפריים, חוות, חוות ולנכסים באזורים כפריים.

 

גדרות מסילה מפוצלות משמשות לעתים קרובות כדי להגדיר קו רכוש למגורים מהכביש ולעיתים קרובות משמשות אך ורק למטרות נוי ולא לכליאת בעלי חיים. מכיוון שלגדרות מסילה מפוצלות יש פתחים גדולים, הן אינן פועלות היטב כדי להחזיק בעלי חיים קטנים יותר, כמו כלבים, בתוך הנכס או מחוצה לו, אך הן פועלות היטב עבור בעלי חיים גדולים כמו סוסים או בעלי חיים.

 

חלק מהמשיכה של גדר מסילה מפוצלת הוא כמה פשוט הם להרכיב. ניתן לבנות אותם ללא חומרה מכל סוג, כולל מסמרים. שימוש בעץ ליצירת גדר מסילה מפוצלת הוא האפשרות המשתלמת ביותר.

סגנונות מסילה מפוצלת

ניתן להשתמש במספר סוגי עצים עבור גדרות אלה כולל אורן, אשוח ורוש, אך ארז מועדף מסיבות רבות. מלבד העובדה שהעץ עובר מזג אוויר לצבע יפה של אפור, הוא גם עמיד ביותר במים, הוא עמיד בפני נגיעות חרקים ויחזיק מעמד לאורך זמן רב ביותר. זה גם דורש מינימום תחזוקה.

 

עץ הוא הבחירה הפופולרית ביותר עבור גדרות מסילה מפוצלות, אולם גדר מסילה מפוצלת ויניל זמינה גם. זה מגיע בצבעים שונים וזה מושך אם הגדר נמצאת ליד בית או משמשת לקישוט. החיסרון היחיד בויניל הוא שבדרך כלל מחירו עולה בערך פי שניים עבור אספקה ​​בהשוואה לגדר מסילה מפוצלת מעץ. התקנה נוטה להיות זהה למחיר של עץ.

 

עבור גדר מסילה מפוצלת סטנדרטית, העמודים עולים שלושה עד ארבעה מטרים מהאדמה והמסילות באורך של כ-10 מטרים. מספר המסילות שעוברות לאורך המוצב תלוי בגובה המוצב.

 

עמוד סטנדרטי באורך שלוש רגל ישתמש בדרך כלל בשתי מסילות ועמוד באורך 4 רגל ישתמש בשלוש. אלו הן המידות הסטנדרטיות עבור עמודים ומסילות, עם זאת, גדלי עמודים יכולים להגיע בכל גודל ומידות מסילה עשויות להיות קצרות יותר, אולם ככל שתבחרו במעקה קצר יותר, כך תזדקקו ליותר עמודים וככל שתוציא יותר כסף על אספקה.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר של גוטליב.

שתפו:

מתברר ש..

באותו נושא

איך לארגן את אזור הכביסה שלך

האם תהיתם פעם כיצד תוכלו לשמור על החלל שבו אתם מכבסים, מייבשים במכונה ו/או מייבשים את הכביסה שלכם מסודר ותמיד מסודר? מהן המידות המינימליות שאתה