2 הסודות הגדולים להזמנת חופשות במחיר סביר

1. לעשות את זה בעצמך אולי לא הכי טוב

כפי שרבים מכם יודעים, נסענו לאיטליה לרגל יום השנה ה-10 שלנו במרץ. זה היה מדהים. החלק הכי מדהים? המחיר. במקום להזמין את הטיול בעצמנו חלק אחר חלק, קנינו חבילת הכל כלול.

הטיול שלנו עלה לנו 2,300$ לאדם ל-9 ימים ו-3 ערים. המחיר כלל: כרטיסי טיסה, מלונות (3 ו-4 כוכבים), מיסים, עמלות, הסעות, כל ארוחות הבוקר, מספר ארוחות ערב, כל דמי הכניסה למוזיאון, מספר טיולים, ביטוח טיולים, מדריך טיולים מדהים דובר אנגלית (מקומי) איתנו כל הטיול, ושקט נפשי עצום וחיסכון בזמן.

 

אני מצטער, אבל הייתי מאתגר כל אחד לעשות בדיוק מה שעשינו עבור זול יותר.

 

החלטנו לעשות תאילנד ב-2018, ורק הזמנו טיול של 9 ימים במרכז תאילנד (כולל כל אותם דברים כמו איטליה + ארוחות נוספות) רק ב-$1050 לאדם! זה בננות, אני אומר לך. זה פחות מחצי ממה שחשבנו שבסופו של דבר נשלם.

 

יתרון נוסף בקניית חבילת טיול הוא שאתה משלם עליה בשני נתחים גדולים. אתה בדרך כלל מניח חצי מהפיקדון, ואז משלם את השאר ממש לפני הנסיעה שלך. אני אוהב שישלמו את זה מראש. אנחנו חוסכים את כל הסכום לפני הטיול, משלמים אותו, ואז חוסכים עוד קצת להוצאות ולאוכל נוסף בזמן שם. זה מרגיש כל כך טוב שלא צריך לחזור הביתה ולשלם הרבה כרטיסי אשראי.

2. מקורות קהל היא הדרך החדשה

"מיקור קהל" משתלט על העולם.

 

בעבר, נאלצנו לשלם על מלון אם רצינו לישון, או נאלצנו להגיע למונית כדי להגיע מנקודה A לנקודה B. כעת, הודות לנסיעות שמקורן בהמונים, מוניות ואפילו בתי מלון הופכים לשם דבר.

AIRBNB

כשאתה מגלה שהמלונות יקרים מדי, אל תפחד לנסות AirBnB! לא, הפוסט הזה אינו ממומן. אני רק מעריץ. AirBnB הוא אתר שבו אנשים יכולים להציע את הבית שלהם להשכרה לצרכים לטווח קצר (בדרך כלל לילה או שניים). לפעמים זה כל הבית, לפעמים זה חדר או שניים, או אולי זו אפילו ספה נפתחת בסלון. זה שטח שלא נמצא בשימוש הבעלים, אז הם מפרסמים אותו באינטרנט כדי להרוויח כסף נוסף.

 

מעניין: תוכלו גם להזמין באתר בוקינג מלון עם קוד קופון >>>

 

יש לי חברים שמשכירים את הדירה שלהם בקליפורניה כשהם עוזבים לסוף שבוע וימשכו 200-400$ תוך כמה ימים. לאחר מכן הם לוקחים את הרווחים האלה ומכניסים אותם לחשבון נסיעות, שם הם חוסכים לנסיעות שלהם שאחרת לא היו יכולים להרשות לעצמם. זה כסף קל עבורם, וסידורי שינה משתלמים במיוחד עבור השוכרים.

 

זה מוזר להיות בבית של מישהו עם כל הדברים שלו בסביבה? לא לא ממש. אני שם רק כדי לישון. אם תכננתי לבלות את כל היום והלילה בפנים…אז למה שאהיה בחופשה?? צא לשם ולך לעשות דברים! אנחנו בעצם משתמשים בו כדי לישון, ואז אנחנו למעלה ויוצאים, מנסים לספוג כמה שיותר חוויות. הוצאה של $40 לעומת $350 היא מה שמאפשר לנו בסופו של דבר להיות מסוגלים לנסוע, וזה פשוט.

 

האם הייתי משתמש ב-AirBnB לחופשה של שבוע בטהיטי? לא יודע. כנראה שלא. אבל לכמה לילות או פחות בעיר אחת? בהחלט.

אובר

זה אותו דבר עם אובר. (שוב, לא ממומן.) מוניות ותחבורה ציבורית יכולות להיות סיוט. בניו יורק, איטליה, ובעצם בכל מקום אחר שביקרתי בו, בחרנו באובר.

 

Uber הוא בעצם שירות מוניות שבו כל אזרח רגיל עם רישיון ורכב בטוח הופך לנהג המונית.

 

מאמר זה נכתב בשיתוף עם https://hoteldeal.co.il/.

שתפו:

מתברר ש..

באותו נושא

לימוד ילדים על כסף בחטיבת הביניים

אסטרטגיות אלה מתאימות לילדים המבוגרים מספיק כדי להבין מושגים פיננסיים מורכבים יותר הבסיסיים באוריינות פיננסית, כמו איזון פנקס צ'קים וניהול חובות.   פתח להם חשבון