עין חתלתול – המראה המשודרג והמגניב של עין החתול

אייליינר בצורת עין חתול תמיד תהיה קלאסיקה מחמיאה. עם זאת, כמו כל דבר אחר, מראה האייליינר נכנס ויוצא מהאופנה, ואייליינר של חתלתולים הוא הדרך העדכנית ביותר כרגע.

מוקדם יותר השנה צורת האייליינר העדכנית הייתה מרוחה ומעושנת – נסיגה לגיל העשרה ודרך מושלמת להראות על הפנים את זעמנו על הקורונה. אבל עכשיו כשהדברים מתחילים להתייצב, המראה המכונף והחד חוזר, עם טוויסט.

מה זה בכלל?

מה שמאפרים מכנים 'עין החתלתול' – זו גרסה עדינה יותר של עין החתול הקלאסית – והיא הדרך הכי מגניבה לאפר את העיניים כרגע. "קווים קטנים יותר מתחילים להיות טרנד מכיוון שקל יותר לבצע אותם", אומרת מאפרת הסלבריטאים טארן פלדמן . "אני מרגישה שאנשים רוצים מראה אייליינר נקי יותר, ומכיוון שעין החתלתול דורשת פחות תחימה, זה יכול להיות נקי יותר וקל יותר לעשות."

איך זה נראה?

עין החתלתול הפכה למרכיב בסיסי במה שאני מכנה הפנים של TikTok, שכולו איפור מינימלי ועור זוהר, עם דגש על הרמת הפנים . המראה כולל גבות מוברשות , הרבה סומק קרם "מוערם" , וכמה נמשים מזויפים המנוקדים על האף. עין החתלתול מתאימה באופן מושלם לאסתטיקה זו, מכיוון שיש בה מראה טבעי יותר מעין חתול דרמטית יותר, אך מרימה ומאריכה את העיניים למבט חטוף.

למי זה מתאים?

בעוד שצורות שונות של אייליינר יכולות להחמיא רק לצורות עיניים מסוימות, חלק מהעניין של עין החתלתול הוא שהוא מחמיא לכל עין. “עין החתלתול נראה טוב על כולן; זה פשוט עיטור קטן" אומרת פלדמן. "באופן כללי, כל צורת עיניים יכולה לעשות הרבה סוגים שונים של אייליינר, אז אל תתייאשי מכך אם צורה מסוימת לא מתאימה לך."

איך עושים את זה?

הטכניקה היא די פשוטה, במיוחד אם כבר יש לך עין חתול קלאסית. ההבדל העיקרי הוא להתחיל את התוחם במרכז העין במקום להתחיל מהפינה הפנימית. ואז השתמשי במשיכות קצרות ודקות כדי לצייר לאורך קו הריסים שלך, והעניקי לו קפיצה זעירה בקצה לכנף עדינה.

פלדמן אומר ששימוש בצללית שחורה ובמברשת תוחם שטוחה היא דרך די טובה לעשות את זה נכון אם לא נוח לך עם אייליינר נוזלי. או אם את אוהבת את המראה המטושטש, פלדמן אומר להשתמש בעיפרון על קו הריסים שלך, ולמזג אותו כלפי מעלה והחוצה עם מברשת. לא משנה באיזו שיטה תשתמשי, אם הדברים דרמטיים מדי, פשוט תדקקי את קו הכנף עם מעט מים.

שתפו:

מתברר ש..

באותו נושא