האם זה באמת נכון? עובדות ובדיות על חזיות

עובדה או בדיה: חזייה לבנה היא הכי פחות גלויה מתחת לבגדים לבנים

חזיות לבנות, בז' ושחורות נמכרות הכי טוב. הלבן נותן רושם של רעננות, אבל רואים אותו יותר מתחת לבגדים בהירים. אם אין לך עור בהיר מאוד, בז' וחום (או צבעים שקרובים לגוון העור שלך) הם דיסקרטיים יותר מתחת לבגדים דקים לבנים מכיוון שהם יוצרים פחות ניגודיות. מה שאנשים רבים לא יודעים הוא שחזיות אדומות הופכות כמעט בלתי נראות לחלוטין מתחת לחולצה לבנה, ללא קשר לצבע העור.

 

עובדה או בדיה: בדיה

עובדה או בדיה: חזיות ברזל לא נוחות

זה לא נכון ולא שקר. ההעדפות שלך הן אינדיבידואליות לחלוטין, אבל בדרך כלל אלו שלא אוהבות חזיות עם ברזל לובשות את המידה הלא נכונה. אם את לובשת חזייה עם ברזל, חשוב עוד יותר שתהיה לך את המידה הנכונה. חזייה ללא ברזל מספקת יותר גמישות מכיוון שהתחתית אינה אלסטית. אם הקאפ קטן מדי, התחתית תצבוט את רקמת השד. אם את לובשת חזייה עם היקף קטן מדי, התחתית יכולה להידחף לתוך הצלעות מתחת לחזה. אם את לובשת היקף גדול מדי, החזייה עלולה לזוז ולאפשר לשד להחליק מתחת לתחתית ולגרום לאי נוחות.

 

עובדה או בדיה: תלוי, אם את לובשת את המידה הנכונה

 

עובדה או בדיה: חזייה מקטינה מיועדת רק לבעלות חזה גדול

חולצות בדרך כלל לא מתחשבות אם יש לך חזה גדול או מותניים צרים ולכן עלולות לגרום לרווחים בין הכפתורים מעל החזה, ובמקרה זה חזייה מקטינה היא הבגד המושלם ללבוש מתחת. לחזייה מקטינה יש קאפים רדודים רחבים שמשטחים את החזה על שטח גדול יותר כך שהוא לא יבלוט כל כך קדימה (במילים אחרות, הוא נראה קטן יותר בפרופיל). כשאת חושבת על חזייה מקטינה, את חושבת לעתים קרובות על נשים בעלות חזה גדול, אבל האמת היא שהחזיות האלה הן גם אידיאליות אם יש לך חזה רחב ורדוד באופן טבעי, גם אם את לובשת 'רק' קאפ B. חזיות מקטינות משנות צורה, לא גודל.

תוכלו לראות כאן חזיות למידות גדולות.

 

עובדה או בדיה: בדיה

עובדה או בדיה: חזיות העשויות מסיבים סינתטיים הן חמות ולא נוחות

בדרך כלל ידוע כי בד כותנה טבעי הוא נושם ומרגיש קריר. זהו חומר פופולרי לחזיות ואידיאלי בזכות העמידות, התחושה הרכה והנשימה שלו. רוב האנשים אוהבים ללבוש תחתוני כותנה. החיסרון של הכותנה הוא שהיא לא מאוד אלסטית ואינה שומרת על צורתה (לדוגמה, אי אפשר לעצב כותנה לחזיית טריקו), לכן חזיות כותנה תמיד זקוקות לכמות מסוימת של סיבים סינתטיים. הכותנה גם סופגת לחות, מה שאומר שאם מזיעים בבגד כותנה הוא מרגיש רטוב. לכן חזיות ספורט, למשל, אינן עשויות מכותנה.

שתפו:

מתברר ש..

באותו נושא