להפוך את התקופה שלאחר הפרידה לפחות קשה

לאחר שהשיחה הסתיימה, נסו לכבד את רמת הפרטיות שבן הזוג שלכם רוצה, באופן הגיוני. אם הוא רוצה להמתין כמה ימים או שבועות לפני שהוא מספר לחברים ובני משפחה שהקשר שלכם נגמר, נסו לכבד את הבקשה הזו. באופן דומה, מומלץ ללכת בעקבותיו בכל הנוגע להמשך הקשר לאחר הפרידה. אם הוא רוצה הפסקה ברורה ומיידית בכל החזיתות, נסו לכבד זאת. מצד שני, אם הוא רוצה להמשיך לתקשר בצורה שאתם לא מרגישים איתה בנוח, היו ברורים לגבי זה.

 

כמובן שלכל מערכת יחסים שנמשכה יותר מכמה שבועות תהיה לוגיסטיקה להתמודד איתה בפרידה. האם אתם ממשיכים לעקוב זה אחר זה ברשתות החברתיות? האם אתם הולכים למסיבות וימי הולדת של חברים משותפים? אם אתם גרים ביחד, מי עוזב ומי נשאר עם מה? אם יש לכם חיות מחמד, האם אתם חולקים משמורת עכשיו, או שאדם אחד לוקח את חיות המחמד? למרבה הצער, אין מדריך קל כיצד לסיים מערכת יחסים. שאלות אלו צריכות להיות חלק משיחת הפרידה הראשונה, או שתצטרכו לקבוע שיחה שנייה כדי להבין מה קורה כעת. מומלץ לחשוב על התוכנית הלוגיסטית שלכם לפני ששיחת הפרידה אפילו מתרחשת. אתם לא רוצים שהמהלך הבא שלכם יהיה תלוי באקס. זה עשוי לכלול מציאת מקום לינה אם אתם גרים יחד והכנת רשימה של כל מה שהבאתם לחלל המגורים המשותף שלכם או שהשארתם אצל בן הזוג.

 

אם תחליטו לנהל שיחת המשך על לוגיסטיקה, שוב תרצו להיות מכבדים ככל האפשר תוך ידיעה שהרגשות עדיין עשויים להיות חזקים. כשמנהלים את השיחות האלה, כדאי לשים לב למדחום הרגשי שלכם. אם הדברים מתחילים להיות קצת יותר מדי אינטנסיביים, אולי תרצו להציע לקחת הפסקה ולחזור לדבר במועד אחר, או אפילו לנהל חלק מהלוגיסטיקה באמצעות דואר אלקטרוני או טקסט. בנוסף להיות האמצעים האלה קצת פחות אמוציונליים, יש להם יתרון בכך שהם מתעדים את ההסכם שלכם בכתב. במקרה שמשהו משתבש, זה יכול להיות מועיל להחזיק בתיעוד כתוב.

 

אחרי שהפרטים מתגלים, אין באמת תבנית לאופן שבו אתם ובן הזוג לשעבר שלכם ממשיכים מכאן. בפרידה מכבדת, הדבר החשוב ביותר הוא לדון ולכבד זה את הגבולות של זה. השתמשו בשכל הישר וסמכו על תחושת הבטן שלכם כאשר היא אומרת לכם באיזה סוג של תקשורת כדאי להשתמש כדי לשמור על ערכים, ואיזו תקשורת מונעת ריפוי הכרחי.

 

בסופו של דבר, ייתכן שאי אפשר להיפרד מבן הזוג מבלי לפגוע בו. אבל אם תגיעו לשיחה בכנות ובכבוד, תצליחו לעשות את התהליך הזה בצורה קצת יותר קלה עבור כל המעורבים.

תוכלו להקל על החלק של האינטימיות בעזרת צעצועי סקס.

שתפו:

מתברר ש..

באותו נושא