חושבים להוסיף פרגולה לדק שלכם?

ישיבה רגועה על הדק החיצוני שלכם היא דרך מצוינת ליהנות מהחצר האחורית. עם זאת, ללא הגנה מספקת מפני אלמנטים כגון גשם או שמש, אינכם יכולים להפיק את המרב מהחלל שלכם במהלך הזמנים החמים ביותר של היום או כאשר מזג האוויר סוער. במאמר זה אנו מלווים אתכם באפשרויות הוספת פרגולה לדק שלכם.

 

הוספת מבנה כמו פרגולת אלומיניום על מנת לספק צל וכיסוי מפני גשמים ושמש תאפשר לכם למקסם את זמנכם על הדק שלכם ולהבטיח כי תמיד יהיה לכם נוח.

 

עבודה עם מבנה קיים יכולה לגרום לאילוצים נוספים בעת הוספת פרגולה לנווה המדבר בחצר האחורית שלכם. אם אתם חושבים על בניית פרגולה על הדק הקיים, המומחים של אלום חיפה ריכזו עבורכם היבטים רבים בעת הכנת תוכניות עיצוב הפרגולה שלכם.

פרגולה צמודה או עצמאית

ראשית, האם תרצו לבנות פרגולה עצמאית או שהייתם מעדיפים שהפרגולה שלכם תהיה מחוברת לגג?

 

הדרך הטובה ביותר לענות על שאלה זו היא לעמוד בחצר האחורית שלכם ולדמיין את שתי האפשרויות. עם הגודל, הצורה והמיקום של הדק הקיים שלכם, איזו אופציה תרגיש המתאימה ביותר לצרכיכם?

 

ניתן לשלב פרגולה מחוברת בצורה חלקה בארכיטקטורה של הבית שלכם, בעוד לפרגולה העומדת בפני עצמה יש יותר חופש לגודל ולצורה. אם ישנם אזורים בדק שלכם שברצונכם להשאיר חשופים לחלוטין מסיבה זו או אחרת, סגנון כזה או אחר עשוי להתאים יותר לרצונות שלכם מהחלל.

 

שימו לב אם יש מכשולים על הדק שלכם, כגון ג'קוזי או גריל, שעשויים להיות מושפעים מתוספת פרגולה. ייתכן שתרצו לכסות דברים מסוג זה, או שתרצו להשאיר אותם חשופים.

צל חלקי, מלא או סוכך זרועות

מכיוון שגג הפרגולה הוא אחד ההיבטים האסתטיים והפרקטיים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​הכנת רשימת רעיונות פרגולה לדק שלכם, חשוב לשקול הן את הפונקציה והן את המראה החזותי של פרגולת חלומותיכם.

 

האם הדק שלכם כבר מקבל אור שמש מלא או חלקי במהלך רוב העונות, במיוחד בחודשים החמים יותר? בנוסף, כיצד אתם רוצים שהפרגולה תתמודד עם גשם בכל אחת מהאפשרויות ההצללה והאם יש אחת שעדיפה עליכם?

 

ניתן לעצב את הפרגולה שלכם כך שתציע צל מלא או חלקי בכל עת או לשלב בה סוכך זרועות על מנת לתת גמישות לשתי האפשרויות. בנוסף למראה של כל אחת מהפרגולות, אתם עשויים להישען לכיוון זה או אחר בהתבסס על כמות אור השמש שמגיעה לדק שלכם במהלך היום.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://solaris-ltd.co.il/

שתפו:

מתברר ש..

באותו נושא

איך לארגן את אזור הכביסה שלך

האם תהיתם פעם כיצד תוכלו לשמור על החלל שבו אתם מכבסים, מייבשים במכונה ו/או מייבשים את הכביסה שלכם מסודר ותמיד מסודר? מהן המידות המינימליות שאתה