רכישות קטנות שחוסכות אנרגיה וכסף

על פי סקר CEX, משק הבית האמריקאי הממוצע מוציא 4,055 דולר לשנה על שירותים, דלקים ושירותים ציבוריים. קטגוריה זו כוללת חשמל, שמן חימום, גז טבעי, מים ושירות טלפוני. כל מוצר שעוזר לך לחסוך באנרגיה בבית יכול להוריד את המספר הזה.

 

  1. קאולק

פערים סביב דלתות וחלונות מאפשרים לאוויר חם לצאת מהבית שלך בחורף ולאוויר קריר לצאת החוצה בקיץ. המשמעות היא שמערכת החימום או הקירור שלך צריכה לעבוד קשה יותר כדי לשמור על הטמפרטורה הנכונה, ולגבות את חשבונות השירות שלך.

 

עם זאת, אתה יכול לתקן בקלות את דליפות האוויר האלה עם צינור זול. על פי משרד האנרגיה האמריקאי (DOE), איטום סביב דלתות וחלונות הוא עבודה קלה שתוכל לבצע תוך כמה שעות, והיא יכולה לצמצם את צריכת האנרגיה הביתית שלך ב -10% עד 20%.

 

כמה זה עולה: צינור של חלון לבן ודלת בסיסית עולה 2 $ בלבד. סוגים וצבעים מיוחדים עולים קצת יותר, עד 10 $ לכל צינור. אקדח אטימה, שהופך את החומר לקל יותר ליישום, מוסיף עוד 5 עד 20 דולר. בסך הכל, אתה מסתכל על השקעה של לא יותר מ -30 דולר.

 

כמה זה יכול לחסוך לכם: משק הבית הממוצע מוציא 2,001 דולר לשנה על שימוש באנרגיה ביתית, על פי סקר CEX. קיצוץ חשבון זה ב -10% יחסוך לך 200 $ בשנה אחת.

 

  1. תרמוסטט הניתן לתכנות

דרך נוספת לחסוך בחימום וקירור הבית היא להוריד את התרמוסטט כאשר אתה ישן או מחוץ לבית. לדוגמה, אם אתה בדרך כלל שומר על ביתך על 68 מעלות צלזיוס במהלך היום בחורף, דחף אותו עד 60 מעלות צלזיוס לפני השינה. אתה יכול לעשות את אותו הדבר כאשר אתה עוזב את הבית שלך בבוקר ולהגביר אותו כשאתה חוזר.

 

עם זאת, לזכור לעשות את זה כל יום יכול להיות קשה. כאן שימושי תרמוסטט הניתן לתכנות. אתה יכול להגדיר אותו כך שיוריד או יעלה את הטמפרטורה באופן אוטומטי במהלך כל תקופה שתציין.

 

כמה זה עולה: אין צורך להוציא 200 $ ומעלה עבור תרמוסטט חכם, כגון הקן האופנתי. תרמוסטט הרבה יותר בסיסי לתכנות, כגון דגם כניסה של Honeywell, יכול לבצע את העבודה בסביבות 20 $.

 

כמה זה יכול לחסוך לך: על פי ה- DOE, העלאה או הורדה של טמפרטורת הבית שלך ב -7 עד 10 מעלות צלזיוס למשך שמונה שעות ביום יכולה להפחית את חשבונות החימום והקירור של הבית בכ -10%. חימום וקירור הבית מהווים כ -42% מצריכת החשמל בבית הממוצע, על פי התוכנית הפדרלית Energy Star.

 

בהתבסס על סקר CEX, המשמעות היא שהמשפחה הממוצעת מוציאה כ -840 דולר לשנה על חימום וקירור. קיצוץ הוצאה זו ב -10% יביא לחיסכון של 84 $ בשנה הראשונה.

 

  1. מאוורר שולחן

אם אתה כמו רוב האמריקאים, נתח עצום של צריכת האנרגיה הביתית שלך עובר למיזוג אוויר בקיץ. על פי נתוני מינהל המידע לאנרגיה בארה"ב (EIA), מיזוג האוויר מהווה כ -12% מסך צריכת האנרגיה הממוצעת של משק הבית. זה אומר שככל שתצליח להישאר קריר ללא מזגן, כך תוכל לחסוך בחשמל.

 

דרך קלה אחת לשמור על קור רוח היא באמצעות מאוורר שולחן פשוט. מאווררים לא ממש מצננים את האוויר כמו שמזגן עושה, אבל זרימת האוויר שהם יוצרים מסייעת להתאדות הזיעה שלך ושומרת על קרירות.

 

ניסוי של מגזין Wired השתמש בפיסת נייר ספוגה במים חמים כדי לדמות עור אנושי ומצא שמאוורר שולחן שנושב על הנייר הוריד את הטמפרטורה שלו ב- 5 מעלות צלזיוס תוך 9 דקות בלבד תוך 40 וואט בלבד של חשמל. על פי גליון העבודה של הומליט לשימוש באנרגיה, מערכת מיזוג מרכזית משתמשת ב -1,500 עד 6,000 וואט.

 

כמה זה עולה: אתה יכול לקנות מאוורר שולחן יציב בסיסי באמזון בסביבות 11 $.

 

כמה זה יכול לחסוך לך: בכל שעה שאתה מפעיל את המאוורר שלך במקום מיזוג האוויר המרכזי, אתה יכול לחסוך לפחות 1.46 קילוואט-שעה (קוט"ש) של חשמל. עלות החשמל הממוצעת בפריסה ארצית היא כ -0.14 דולר לקוט"ש, על פי ה- EIA. כך שאם שימוש במאוורר מאפשר לך לצמצם את השימוש במזגן בארבע שעות ביום, במשך קיץ אחד, תוכל לחסוך מעל 75 $.

 

למידע נוסף על הנחות ומבצעים ניתן להיכנס לאתר הקופונים הגדול בלחיצה כאן.

שתפו:

מתברר ש..

באותו נושא