לימוד ילדים על כסף בחטיבת הביניים

אסטרטגיות אלה מתאימות לילדים המבוגרים מספיק כדי להבין מושגים פיננסיים מורכבים יותר הבסיסיים באוריינות פיננסית, כמו איזון פנקס צ'קים וניהול חובות.

 

  1. פתח להם חשבון בנק מוקדם

ברגע שאתה סומך מספיק על הילדים שלך כדי לקבל החלטות בעצמם ולחסוך בעצמם ללא קופה או אפליקציה בפיקוח הדוק כמו גרינלייט, פתח חשבון בנק משמורן על שמם.

 

אין שום חיסרון ממשי בהקמת חשבון בנק מוקדם, בהתחשב בכך שהחשבון המשותף שלך פותח עולם חדש לגמרי של מושגים הניתנים ללמידה. אבל ילדים צעירים יותר לא ישתתפו באופן פעיל בניהול חשבונות וייתכן שהם לא יתעניינו כלל.

 

חצו את הפריט הזה מהרשימה שלכם עד שהילדים שלכם הגיעו ל- tweendom, למשל, בני 10 או 11, כדי לתת להם הרבה זמן לפני התיכון (ובתקווה שהעבודה הראשונה שלהם מחוץ לבית) כדי להאיץ את הבנקאות.

 

  1. התרגשו מהניהול בכסף

עכשיו הזמן לגרום לילדים שלך להתלהב ממשהו-כל דבר-הכרוך בקבלת החלטות פיננסיות נכונות.

 

לדוגמה, למרות שפנקסי הצ'קים מיושנים כיום, כמה מומחים למימון אישי ממליצים בכל זאת להזמין צ'קים בחשבונות משותפים. איזון פנקס צ'קים מסייע בהדגמת מושגים בסיסיים לניהול כספים.

 

אם משפחתך תורמת באופן קבוע לארגונים ללא כוונת רווח, מעורבים את ילדיכם בתהליך בחירת הנמענים והקצאת כספים למתן רבעונים או סוף שנה. סביר יותר שלא, הם יאמצו את אופיו המונע של התרגיל. שום דבר לא מעביר את כוחו של דולר כמו לראות ממקור ראשון את הפוטנציאל שלו לעשות טוב בעולם.

 

  1. ללמד ילדים על חשיבות ההימנעות מחובות בריבית גבוהה

הורים רבים מרתיעים ילדים מכלל שימוש בכרטיסי אשראי. זו גישה תקפה לחלוטין לחינוך פיננסי, וזו שמרחיקה אותם מאחד המניעים הנפוצים ביותר של חובות צרכנים.

 

למד אותם מה זה קופונים ואיך משיגים אותם. קופון KSP זמין בלחיצה כאן.

 

גם אם אתה בסדר עם ילדיך המשתמשים בכרטיסי אשראי כשהם מבוגרים מספיק, דון איתם בשיחת החוב לפני שתחתום על בקשת כרטיס אשראי או הלוואת סטודנטים, במיוחד הזהיר אותם מפני הסיכונים של ריבית גבוהה. יתרות מחודש לחודש.

 

שיחות החוב אינן מתאימות רק למשתמשי כרטיס אשראי שהופכים. אתה יכול גם להשתמש בו כדי להזהיר ילדים מפני צורות חוב מכוערות יותר, כגון הלוואות משכנתאות טורפות. זו לא אמורה להיות מכירה קשה, לאור התוצאות של האשראי הגרוע: ריביות גבוהות יותר, שיעורי ביטוח רכב גבוהים יותר, בעיות בשכירת דירה או אבטחת חוזה סלולרי, קושי בהבטחת עבודה או בקבלת אישור ביטחוני.

 

בכל אופן, שיטות ניהול אשראי נכונות הן שיטות ניהול כספים נכונות. כל דולר שילדיכם לא צריכים לשלם עבור יתרת אשראי נשא, הוא דולר שהם יכולים לגרור כדי שיוכל להרוויח ריבית בחשבון חיסכון או לגדול בחשבון השקעה.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://nau.co.il/

שתפו:

מתברר ש..

באותו נושא